Wsłuchamy się w Państwa oczekiwania i zaproponujemy rozwiązanie dokładnie odpowiadające potrzebom Państwa firmy.

Projektowanie, produkcja, dostawa, montaż i serwisowanie – wiecie Państwo najlepiej, jak ważne jest, by każdy z tych etapów realizowany był przez niezawodnego i doświadczonego wykonawcę i solidnego partnera, takiego jak firma CRANETECH  INNOWACJA I TECHNIKA  S.C.

Nasi specjaliści zaprojektują i dostarczą wysokiej jakości sprzęt dopasowany do Państwa potrzeb, oferując zarazem wsparcie techniczne i zapewniając zaplecze serwisowe. Dzięki kompleksowej obsłudze Państwa firma zyska nowe możliwości rozwoju.

CRANETECH  INNOWACJA I TECHNIKA S.C.  jest prężnie rozwijającą się firmą, które swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat zarówno na rynku w Polsce jak i za granicą. Firma wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie i przywiązuję bardzo dużą uwagę do ich jakości. W czasie napraw serwisowych nie tylko wymieniamy uszkodzony podzespół ale także analizujemy przyczynę awarii, co zmniejsza ich częstość. Wieloletnie doświadczenie w modernizacjach i remontach urządzeń dźwigowych sprawia, że urządzenia wyłączone są z eksploatacji na bardzo krótki okres czasu. Posiadamy wszystkie niezbędne do wykonywanych przez nas prac uprawnienia zarówno UDT jak i SEP.